- O FIRMIE -


Oferujemy Państwu przewóz osób terenie kraju oraz wyjazdy zagraniczne. Nasza firma mieści się w Wielkopolsce w okolicach miasta Poznań. Specjalizujemy się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób. Nasza firma organizuje także przewozy dla zorganizowanych grup. W ofercie między innymi wyjazdy pobytowe. Do skorzystania z oferty zachęcamy firmy, instytucje, przedszkola, szkoły, uczelnie oraz osoby prywatne. Współpracujemy z wieloma instytucjami oraz przygotowujemy specjalne oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Mamy do dyspozycji autokary oraz busy 7 , 20 , 23 i 26 osobowe, wyposażone w klimatyzację, DVD oraz dysponujące dużą przestrzenią bagażową lub przyczepą.

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne oraz objęte są obowiązkowymi ubezpieczeniami.

Tylko z nami możesz tanio, bezpiecznie i w komfortowych warunkach przebyć drogę do wybranego miejsca.

Jeździmy sprawdzonymi samochodami (Mercedes-Benz, Van Hool, Volvo). Nasi kierowcy to wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem i milionami przejechanych kilometrów. Dbamy o naszych kierowców, ponieważ zależy nam, aby zamówioną trasę pokonywali wypoczęci i aby mogli profesjonalnie wykonywać swoje zadania, pozostając do Państwa usług.

Oferowany przez naszą firmę transport osób to oszczędność i wygoda. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na podstawie danych przekazanych przez Klienta w taki sposób, aby zminimalizować koszty przejazdu.

Nasza oferta obejmuje:

  • wycieczki dla dzieci (szkolne), firmowe oraz rodzinne
  • wyjazdy na targi, wystawy lub szkolenia
  • dowóz osób na konferencje
  • dojazd busem na koncerty, imprezy sportowe
  • imprezy okolicznościowe, śluby i wesela
  • przewozy pracownicze
  • wyjazdy integracyjne na spotkania firmowe, itp.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Osób, oraz Licencję na wykonywanie Krajowego Transportu Drogowego oraz Licencje na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Osób.

Transport busami lub autokarami to bardzo wygodna metoda przemieszczania się. Notujemy coraz większe zapotrzebowanie na usługi związane z naszą działalnością. Poprzez ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych Klientów. Usługi naszej firmy przewozowej pozwalają w sprawny i bezpieczny sposób dowieść każdego naszego Klienta oraz jego bagaż do wyznaczonego miejsca. Mając na uwadze ciągle rozwijającą się i ulepszaną infrastrukturę polskich dróg, transport i przewozy osób stale ulegają zmianom, tj. przyczyniają się do dogodniejszego i lepszego sposobu podróżowania. Dziś dojeżdżamy szybciej i sprawniej tam gdzie jeszcze parę lat temu było to obłożone większymi kosztami czasu potrzebnego na pokonanie określonej trasy.

W branży transportowej nasza firma świadcząca usługi bezpośrednio związane z przewozem osób autobusem, zdaje sobie sprawę jak bardzo cenione jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapewnienie bezpiecznych i komfortowych warunków podróży, niskie ceny, oraz punktualność bezpośrednio wpływają na popularność naszej firmy. W zależności od potrzeb doradzamy naszym Klientom taki rodzaj usługi związanej z przewozem osób, który spełnia oczekiwania oraz zapewnia komfortowe i bezpieczne dotarcie do celu.

Jesteśmy przekonani, że skorzystanie z naszych usług transportowych spełni Państwa oczekiwania, ponieważ cenimy sobie stałą współpracę z naszymi Klientami.

Skorzystaj – a nie zawiedziesz się!

Zapraszamy do kontaktu...